Giriş

Etiketlenen üyelerin listesi

★★ IVR.com.tr 0035 & 0046 Sohbet Hatlarıyla Daha Çok KAZANIN! Dakikasına 0,55 TL

Bu konu 2676 kez görüntülendi 25 yorum aldı ...

Seçenekler Stil
Alt 20.06.2017, 20:14
IVR
Genel Üye
Yeni Üyemiz

İstanbul Anadolu şubesi
Ticaret: 0 / 0%

Değerli yayıncılarımız,

72 saattir aralıksız saldırı altında idik.

Bu saldırı sebebi ile zaman zaman kullanıcı panellerine giriş yapamadınız.

Zaman zaman erişimimiz kesildiğinde sizlerin kesinlikle bir kazanç kaybı olmadığını dile getirebilirim.

ve Bugün itibari ile daha güçlü bir alt yapı ile hizmetinizdeyiz.

Bu süreçte sabır gösteren tüm yayıncılarımıza teşekkür ederiz.
Alt 15.08.2017, 00:35
mrkurt
Genel Üye

Erzincan şubesi
link kısaltma sitesi

Efendim rica etsem yada böyle bir hizmet verebilirmisniz.ben siteme banner olarak eklmek istiyorum whatsapp şeklinde olanı,numara olarak koysam kimse bakmaz. Ama banner verseniz bana bakar o zaman illaki.
Alt 15.08.2017, 00:56
Baran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Baran
Bronz Üye

İzmir şubesi

Alıntı:
mrkurt´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Efendim rica etsem yada böyle bir hizmet verebilirmisniz.ben siteme banner olarak eklmek istiyorum whatsapp şeklinde olanı,numara olarak koysam kimse bakmaz. Ama banner verseniz bana bakar o zaman illaki.
Paintle fotoğrafın üzerine yazmayı deneyebilirsin hocam belki işe yarar onuda bannera eklersin

Alıntı:
IVR´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
IVR.com.tr, sohbet hattı tanıtımı yaparak kazanç sağlamak isteyen herkesin kolaylıkla numara tahsis edebilmesi için oluşturulmuş gelişmiş ve kullanışlı bir platformdur.

IVR.com.tr olarak amacımız, yayıncılarımızın kaliteli IVR alt yapımız ve sunacağımız hizmetler sayesinde daha yüksek dakikalar yapmalarını sağlayarak, daha çok kazanmalarını sağlamaktır.

IVR.com.tr olarak geliştirmiş olduğumuz panel sayesinde, yayıncılarımız numaralarının detaylı istatistiklerini anlık ve grafiksel olarak takip edebilmetedir. Son arama kayıtlarını detaylandırabilir, özel olarak hazırlanmış reklam kodlarını kullanarak kolayca tanıtım yapabilirler.

Dakika ücretimiz;

0,55 TL

Aktif Numara Bloglarımız;

0035 ( İrlanda )
0046 ( İsveç )

Reklam Modellerimiz;

Landing Page
Whatsapp, Tinder uygulama görünümlü reklam
Sosyal medya reklam modelleri
Band reklam

Kullanmaya nasıl başlarım?

Öncelikle sisteme üye olmalısınız. Üyelik sistemimiz e-mail ve telefon numarası aktivasyonu ile çalışır. E-mail ve telefon doğrulaması yapmadan üyelik hesabı kullanılamaz. Üyelik işleminden sonra panelinizden "Numara Talep Et" bölümüne girerek, gerekli alanları doldurup kullanmak istediğiniz numara bloğunu seçerek numara talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede talebinizi değerlendirecektir.

Ödemeler ne zaman yapılıyor?

Haftanın her Pazar günü gece 00:00 da, sistem ödeme alt limitini aşan ve banka bilgilerini girmiş yayıncılar için otomatik olarak ödeme talebi oluşturur. Sizin panelinizden girip ödeme talebi yapmanıza gerek kalmamaktadır.

Ödeme alt limiti nedir?

Ödeme talebinde bulunabilmeniz için hesabınızda en az 50 TL bakiye bulunması gerekmektedir. Yeterli bakiye bulunmaması durumunda mevcut bakiyeniz bir sonra ki ödeme dönemine aktarılacaktır.

Erken ödeme talebi nasıl yapılır?

Ödeme alt limitini aşan yayıncılarımız istedikleri zaman panellerinden ödeme talebinde bulunarak ödemelerini erken alabilirler. Erken ödemede işlem masrafları yayıncıya aittir. Detaylar ivr.com.tr de yer almaktadır.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Ödemenizi İnnial.com kartınıza veya Banka hesabınıza Havale/EFT olarak alabilirsiniz.

Numaramı kullanmazsam ne olur?

15 gün süresince 100dk yapamayan numaralar sistem tarafından otomatik olarak hesabınızdan geri alınır. Bu süre zarfında yapmış olduğunuz dakikaların karşılığı olan bakiye hesabınızdan silinmez.

Kazancım nasıl hesaplanıyor?

Yaptığınız her dakika başına alacağınız net ücret 0,55 TL'dir. Örneğin; 100dk yaptığınızı düşünürsek 100dk x 0,55TL = 55TL net kazancınız olacaktır.

Site adresimiz: www.ivr.com.tr

YAYINCIMIZ OLUN SİZDE DAHA ÇOK KAZANIN!
12 Haneli numaralarınız varmı acaba ?
Alt 15.08.2017, 01:15
diamorA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
diamorA
Genel Üye

Bilecik şubesi

Güzel firmaya benziyor , bir gün çalışmak nasip olur inşallah
Alt 15.08.2017, 16:38
Efso
Genel Üye

Yurtdışı şubesi
Ticaret: 5 / 100%

Kullanıyorum çok memnunum aynı hitle diğer firmalardan %50 %60 daha fazla dk var.Tavsiye edilir.
Alt 04.03.2018, 18:47
mrkurt
Genel Üye

Erzincan şubesi
link kısaltma sitesi

dk başı olması iyi .başka firmalar saniye başına sayıyor.. mesela 20 sn sonra kapata 20 sn parası verir .ivr.com.tr de dk olarak sayınca çok kar ediyorsun.
600 lira aldım sıkıntısız tavsiye ederim gayet kaliteli yer

Konuyu Toplam 4 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 4 Misafir)

Seçenekler
Stil

• İletişim
  • WmhatZ - Webmaster Forum
  • Arşiv